HYUNDAI HD 78 характеризується високою продуктивністю при мінімальних витратах. Автомобіль простий в експлуатації, має дуже високу ступінь маневренності та виносливості. Установлені в автомобілях сучасні системи кондиціонування, ABS і  гідравлічні пристрої забезпечують комфорт водію.

HYUNDAI HD 78 висока продуктивність при мінімальних витратах. - фото 6

HYUNDAI HD 78 сконструйований спеціально для транспортування вантажів на тривалі відстані. Конструктивна надійність і стійкість до інтенсивної експлуатації створені для HYNDAI HD 78 репутація вигідного та зручного автомобіля.

Базовая потужність двигуна на автомобілі HD78 Евро-5 становить 140 л.с. – при натисканні кнопки збільшення потужності вона підвищується до 170 л.с. при крутному моменті 608 н.м.Вантажівки Hyundai серії HD розроблені із урахуванням останніх вимог безпеки. Це слугує основою для стабільної роботи за будь –яких дорожніх умов. Система курсової стійкості (VDC) установлюється опційно для вантажівок з двигуном Євро -5.

HYUNDAI HD 78 висока продуктивність при мінімальних витратах. - фото 7

Система подвійної очистки палива забезпечує додаткову захист форсунок двигуна від низькоякісного палива. Якщо Ви шукаєте надійну вантажівку, що відповідає всім Вашим очікуванням,обирайте Hyundai серії HD. Якість та надійність Hyundai означають неперевершену економічність роботи із зменшенням амортизації капіталу. Вантажівка серії HD забезпечує ще більшу надійність, ефективність та операційну гнучкість. Та, відповідно, максимум переваг для власників: задоволення від водіння та збільшений прибуток.

 

 

Бажаєте дізнатися більше про HD78  чи розрахувати вигідний кредит - зателефонуйте:

Менеджер з продажу автомобілів
Микола Фесенко
050-107-06-96
n.fesenko@hyundai.pl.ua

Менеджер з корпоративних продажів
Станіслав Зеленін
050-875-00-45
s.zelenin@hyundai.pl.ua

Менеджер з кредитування та страхування

Вікторія Хоролець

099-340-06-02

v.horolets@hyundai.pl.ua

 

Чекаємо Вас в Хюндай Центр Полтава за адресою:

вул. Харківське шосе,13