9 грудня 2021 року відбулась урочиста церемонія нагородження переможців премії “Авто Лідер 2022”. Hyundai STARIA отримала перемогу як авто з найкращим дизайном, а нова ELANTRA була визначена українцями як найкращий автомобіль для кожного дня.

Одразу за ELANTRA на другому місці у номінації фінішував ще один автомобіль від HYUNDAI – IONIQ Electric.

Хюндай Одесса официальный дилер Автоцентр Базис Авто - фото 6

Лише відсотка не вистачило Hyundai TUCSON, щоб забрати перемогу у номінації компактні кросовери, і він зайняв 2 місце.

З маленьким відривом від переможця фінішував у призерах Hyundai SANTA FE, у номінації середньорозмірні кросовери серед 17 конкурентів.

“Авто Лідер” – національна автомобільна премія року від AUTO.RIA, мета якої визначити кращі автомобілі-новинки на ринку України. Премія присуджується на підставі результатів відкритого всеукраїнського голосування. Голосують лише зареєстровані учасники, що забезпечує гарантію унікальності кожного голосу “народного експерта”.

До участі в премії “Авто Лідер” номіновано всі автомобілі, які були представлені в Україні протягом 12 місяців, що передують даті старту голосування, і не були номіновані в попередні роки.

Список автомобілів-учасників формується експертами AUTO.RIA з числа абсолютно нових моделей авто, нових поколінь моделей, або моделей, які були істотно змінені.

Автомобілі-учасники розподілені на основні класи в залежності від габаритів, форм-фактору й цільового призначення. Кожен клас представляє окрему номінацію. Переможців додаткових номінацій визначає експертне журі премії.

Для визначення автомобілів-переможців за окремими параметрами або характеристиками серед всіх авто учасників створені додаткові номінації: «Лідер ціни та якості», «Лідер технологій та інновацій», «Лідер дизайну екстер’єру», «Лідер дизайну інтер’єру».Хюндай Одесса официальный дилер Автоцентр Базис Авто - фото 7