Прем'єри Hyundai Motor на Міжнародному автосалоні в Женеві в березні 2020 року не обмежаться показом нового покоління хетчбека i20. На стенді компанії дебютує оновлене сімейство моделей i30 - хетчбек, ліфтбек і універсал. Також відвідувачі Женевського автошоу побачать спецверсії цих моделей - N Line.

Нова стилістика модельної лінійки i30 разом із спецверсіями N Line (вперше в цій модифікації буде представлений універсал i30 Wagon) підкреслить спортивний і динамічний характер автомобілів.

 Новий Hyundai i30 дебютує на Женевському автосалоні-2020 | Базис-Авто - фото 6

На опублікованих тізерах, що демонструють екстер'єр хетчбека i30 у версії N Line, видно перетворений передній бампер зі збільшеними центральним і бічними повітрозабірниками, нова форма решітки радіатору і фари головного світла з LED-оптикою. Унікальний акцент моделі - інтегровані в фари V-подібні світлодіодні денні ходові вогні.

Дизайнери марки також змінили форму заднього бамперу і задніх ліхтарів. У новому стилі будуть виконані легкосплавні колісні диски діаметром 16, 17 і 18 дюймів.

Новий Hyundai i30 дебютує на Женевському автосалоні-2020 | Базис-Авто - фото 7

В інтер'єрі лінійки i30 з'явиться цифрова приладова панель і сенсорний екран мультимедійної системи діагоналлю 10.25 дюймів. Решта нововведень і технічні характеристики моделей будуть оприлюднені під час презентації, яка відбудеться 5 березня 2020 року в рамках Женевського автосалону.