АКЦІЯ! Осінній шиномонтаж 2019.


Потрібен комфорт на дорозі і надійна експлуатація автомобіля, тоді однозначно до нас - Hyundai на Подолі. Співробітники станції технічного обслуговування Hyundai завжди готові допомогти своїм клієнтам, надати професійне обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта і автомобілю.

З 1 жовтня 2019 року стартувала акція по підготовці автомобіля до осінньо-зимового періоду, яка включає в себе шиномонтаж, балансування коліс і цілий ряд важливих діагностик і комплексних перевірок Вашого автомобіля, а саме:

- перевірка тиску в шинах;
- огляд гальмівних дисків і колодок; -перевірка підвіски автомобіля на підйомнику: стан кульових опор, кермових тяг, сайлентблоків, рульових наконечників, важелів, кріплення агрегатів; - перевірка амортизаторів (візуально); - перевірка рівня охолоджуючої рідини і відповідності її температурі замерзання; - перевірка рівня мастила в двигуні; - перевірка рівнів мастила в агрегатах трансмісії; - перевірка рівня рідини системи ГУР; - перевірка АКБ; - комп'ютерна діагностика систем автомобіля.

АКЦІЯ! Осінній шиномонтаж 2019 | Хюндай Мотор Україна - фото 6

Акційна вартість складає:

-699 грн. з ПДВ*

* Ціна вказана з вартістю балансувальних вантажів і витратних матеріалів.

При виявленні несправностей кожен клієнт може відремонтувати свій автомобіль на станції технічного обслуговування HYUNDAI на Подолі (Богдан Авто) і отримати знижку до 20% ** на послуги і до 10% на запасні частини.

** - знижка не поширюється на акційні послуги

Відповіді на всі питання можна отримати у консультантів станції технічного обслуговування по тел .: (044) 207-50-10, (097) 107-87-35