Hyundai Motor Company оголосила про початок співпраці із MDGo, ізраїльським стартапом, який спеціалізується на розробці медичних систем, що використовують штучний інтелект (ШІ). Мета співпраці - розробити і потім впровадити в серійні моделі Hyundai нове покоління передових систем безпеки, які зменшать кількість летальних випадків внаслідок ДТП шляхом оперативного сповіщення медичних служб про ступінь складності травм. Це дозволить медикам до приїзду на місце події оцінити стан потерпілого і скласти план надання першої допомоги.

Інтелектуальна система аналізу ступеня тяжкості травм MDGo використовує складний алгоритм, який оцінює стан здоров'я пасажирів автомобіля в режимі реального часу, і оперативно сповіщає аварійні служби та медичні установи про ймовірні травми постраждалих в результаті дорожньо-транспортної пригоди.

Використовуючи спектр датчиків в автомобілі і технологію MDGo, Hyundai Motor зможе відправляти аварійним службам безліч даних, таких як інформація про ступінь тяжкості травми, а також - про ефективність спрацьовування систем безпеки. Важливо відзначити, що інновація забезпечить медикам "золоту годину" - час після отримання травми, який дозволяє найбільш ефективно надати першу допомогу. Вважається, що протягом цього часу ймовірність того, що лікування відверне смерть пацієнта, найбільш висока. Таким чином, аварійні служби зможуть задіяти відповідний кваліфікований медичний персонал до прибуття на місце події.

"MDGo має виняткову технологією аналізу ШІ, оптимізованою для безпеки водія і пасажирів. Завдяки впровадженню цієї технології в автомобілі Hyundai ми значною мірою покращимо захист пасажирів і прискоримо процедуру надання невідкладної медичної допомоги постраждалим у ДТП", - заявив Янгчо Чи, президент і головний спеціаліст з інновацій Hyundai Motor Group.

Технологія MDGo AI дозволяє протягом 7 секунд зібрати і передати безліч даних про стан пасажирів (в тому числі, детальний аналіз потенційних травм) і автомобіля, що потрапив в аварію. Система ШІ постійно вивчає і вдосконалює трактування різних сценаріїв аварій на основі реальних даних про травми пацієнтів, одержуваних від медичних установ.

Хюндай Одесса официальный дилер Автоцентр Базис Авто - фото 6

Партнерство з MDGo також допоможе Hyundai розширити можливості активної і пасивної безпеки своїх автомобілів. Дані, зібрані штучним інтелектом в результаті кропіткого аналізу безлічі сценаріїв різного типу аварій, посприяють Hyundai у вдосконаленні конструктивних особливостей автомобілів, зробивши їх більш безпечними для пасажирів.

Стратегія Hyundai Motor, відома як "Свобода пересування", передбачає зменшення аварій та їх впливу на власників автомобілів Hyundai. В рамках реалізації цієї стратегії компанія вже представила кілька інновацій, які в найближчому майбутньому будуть інтегровані в серійні автомобілі. Серед них - подушки безпеки, що захищають водія і пасажирів при повторних зіткненнях, а також вбудовані в автомобіль датчики, що передають в реальному часі інформацію про стан здоров'я водія (артеріальний тиск, частота пульсу і т.д.) медичним службам.