BLUEDRIVE це філософія Hyundai Motor

ЕКО | Базис-Авто - фото 8

Мета якої – глобальне лідерство у екологічній мобільності
шляхом поліпшення паливної ефективності
та пошуку нових енергетичних можливостей

Ми хочемо позбавити людство від хвилювання і стресів стосовно екологічності та паливної ефективності їх автомобілів. Ми сподіваємось залишити наступному поколінню чисту планету, із чистим повітрям та автомобілями, які не шкодитимуть оточуючому середовищу. Ми прагнемо реалізувати цю мрію шляхом застосування наших еко- технологій. Наші автомобілі з високою продуктивністю, які споживають менше енергії та мають інтелектуальні екологічні технології, що підвищують паливну ефективність, забезпечують легке та комфортне водіння. Точно так само ми збагатимо життя людей.

ЕКО | Базис-Авто - фото 9

Виклик для нових можливостей майбутнього – пошук різноманітних джерел енергії

Люди цікавляться інноваціями у екологічних технологіях, питають про нові джерела енергії та хочуть насолоджуватися передовими технологіями. Майбутнє екологічної мобільності, що, як ми вважаємо, починається з запропонованих різноманітних технологій, ґрунтується на різних потребах людей.

Наш креативний підхід до екологічної мобільності полягає в використанні водню, електроенергії і гібридних джерел енергії, що відкриває нові можливості для майбутньої мобільності.

Ми робимо ставку на ефективність, щоб забезпечити найбільшу паливну економічність

Люди говорять про еволюцію екологічно чистих технологій, які здатні підвищити ефективність та продуктивність автомобілів завдяки постійному технологічному розвитку. Ми застосовуємо передові технології у всіх наших моделях і продовжуємо технологічну еволюцію ефективності та продуктивності.

Завдяки дослідженням не лише двигунів внутрішнього згоряння, але й дизайну та матеріалів, ми прагнемо підвищити ефективність у всіх областях, пов'язаних з економним споживанням пального. Незалежно від того, яку модель людина вибирає залежно від свого способу життя та смаку, цей досвід не змінюється.

ЕКО | Базис-Авто - фото 10

Науково-дослідницькі та конструкторські роботи

Даунсайзінг, Clean Diesel, Turbo GDi, DCT, ISG, CNG

Дизель/Бензин

Технологія ефективності

Підвищення ефективності витрат палива та зменшення викидів вуглецю

ЕКО | Базис-Авто - фото 11

PHEV/HEV

Гібридна система

Електрична трансмісія та підвищена ефективність витрат пального

ЕКО | Базис-Авто - фото 12

FCEV/EV

Чиста мобільність

Чиста енергетична система

ЕКО | Базис-Авто - фото 13

Створення загальних цінностей завдяки реалізації енергетичної справедливості

Оскільки наш обов'язок - передати чисте довкілля наступному поколінню, глобальні автомобільні компанії повинні розробляти екологічні автомобілі і скорочувати викиди вуглекислого газу. Hyundai Motor Company залишиться в авангарді вирішення екологічних проблем і докладе максимум зусиль задля досягнення мети – створення екологічного транспорту для усіх.

Переваги для суспільства

ЕКО | Базис-Авто - фото 14
Зниження забруднення повітря
ЕКО | Базис-Авто - фото 15
Зниження рівня викидів CO2
ЕКО | Базис-Авто - фото 16
Зниження споживання енергії
ЕКО | Базис-Авто - фото 17
Інновації для майбутнього зростання

Переваги для HMC

ЕКО | Базис-Авто - фото 18
Досягнення кращої якості продукції
ЕКО | Базис-Авто - фото 19
Отримання субсидій та податкових пільг
ЕКО | Базис-Авто - фото 20
Захоплення нового ринку

ПРОЕКТ 2020.22.2

Hyundai Motor Group планує створити повну лінійку "зелених" моделей від компактних автомобілів до позашляховиків до 2020 року. Екологічний автомобільний ринок, як очікується, збільшиться з 2 мільйонів одиниць у 2014 році до 6,4 мільйонів одиниць до 2020 року. Hyundai Motor інвестує в технології "зелених" автомобілів, щоб стати лідером на цьому перспективному ринку.

Повна модельна лінійка 2020

Створення повної модельної лінійки екологічно чистих автомобілів до 2020 року

автомобіля 22

Інноваційна складова 22 екологічно чистих автомобілів Hyundai

у світі 2-й

Стати глобальним автомобільним лідером у галузі екологічно чистих автомобілів

ЕКО | Базис-Авто - фото 21
Гібридний електромобіль
ЕКО | Базис-Авто - фото 22
Гібридний електромобіль з можливістю підзарядки
ЕКО | Базис-Авто - фото 23
Електромобіль
ЕКО | Базис-Авто - фото 24
Водневий електромобіль

Чотири типи екологічних автомобілів Hyundai

Автомобілі, які не потребують традиційного палива та не виробляють шкідливих викидів CO2, є кінцевою метою стратегії "Blue Drive" від Hyundai Motor. Стратегія "Blue Drive" спрямована на покращення функціональності автомобілів, таких як продуктивність, безпека та зручність, та, водночас, на зменшення забруднення оточуючого середовища та споживання палива. Керуючись стратегією "Blue Drive", Hyundai Motor розробила ряд «зелених» технологій та створила «зелені» автомобілі. З 2015 року еко-моделі Hyundai Motor включають гібридний електромобіль (HEV), гібридний електричний транспортний засіб із можливістю підзарядки (PHEV), «чистий» електромобіль (EV) та автомобіль, працюючий на водневих паливних елементах (FCEV).

ЕКО | Базис-Авто - фото 25

Гібридний електромобіль

Гібридний електромобіль (HEV) поєднує в собі два джерела живлення - двигун внутрішнього згоряння та електромотор. Оскільки інноваційний розвиток паралельних гібридів Hyundai зробив можливим кращу економію палива з покращеною ефективністю силового агрегату, технологія управління гібридним стартером для генераторів додатково допомагає роботі двигуна та зменшує різницю між режимом EV та режимом роботи бензинового двигуна для більш плавного водіння.

ЕКО | Базис-Авто - фото 26

Гібридний електромобіль з можливістю підзарядки

Гібридний електромобіль з можливістю підзарядки (PHEV) - це покращений тип автомобіля із гібридною силовою установкою із тривалим терміном служби акумулятора та більшою щільністю енергії для економних і довготривалих поїздок у повністю електричному режимі. Незалежно від того, в якому режимі використовується автомобіль, повністю електричному (EV) або гібридному (HEV), він має значну перевагу, забезпечуючи більшу продуктивність при зниженні рівня викидів, відновлюючи енергію від зовнішнього джерела живлення.

ЕКО | Базис-Авто - фото 27

Електромобіль

Електромобіль (EV) використовує для руху енергію електромотору та акумуляторну батарею високої щільності. Заряджаючись від зовнішнього джерела електроенергії, EV допомагає зменшити викиди вуглецю. Оснащені полімерними літій-іонними батареями місткістю від  28 до 64 кВт∙год, електромобілі Hyundai пропонують оптимізовані рішення для підвищення продуктивності, більшої щільності енергії та швидкості.

ЕКО | Базис-Авто - фото 28

Водневий електромобіль

Комбінуючи атоми водню та кисню в складі паливних елементів, Fuel Cell Electric Vehicle (FCEV) зберігає стиснений під високим тиском водень у цистернах і виробляє власну електрику для живлення усіх систем автомобіля. Єдиним викидом автомобіля є вода. Як перший розробник перших в світі автомобілів з водневими паливними елементами, Hyundai продовжує перебувати на провідних ролях у розвитку галузі мобільності майбутнього.