Взявши найкраще від попередніх поколінь автомобілів і додавши кілька інноваційних рішень, в Hyundai створили оновлений Grandeur. Вдосконалений мотор, перероблений дизайн і преміальні опції - у цього авто є що цікавого запропонувати своєму власникові. Hyundai Grandeur нового покоління можна придбати в автомобільному центрі «Паритет».

Оновлений дизайн

Hyundai Grandeur - це гармонійне поєднання класики і сучасних рис. Передня частина виглядає ефектно завдяки рельєфному капоту. Він чудово виглядає в комбінації з радіаторною решіткою Cascading Grille. Вишенька на торті - довгасті світлодіодні ліхтарі, які, до того ж, покликані заощаджувати енергію.

Створюючи задню частину автомобіля, фахівці Hyundai робили акцент на спортивності. Серйозних змін зазнали задні ліхтарі. Вони стали більшими і виразнішими. Фари з'єднуються в єдине ціле яскравою смужкою. Кришка багажника також «отримала» рельєфні лінії. Автомобіль, що володіє таким привабливим сучасним дизайном, не залишиться непоміченим навіть у самому тісному трафіку.

Хюндай Одесса официальный дилер Автоцентр Базис Авто - фото 6

Комфорт

Поїздки повинні бути комфортними. Компанія Hyundai завжди дотримується цього принципу в процесі створення автомобілів. Hyundai Grandeur оснащений клімат-контролем на дві зони. Пасажир, що сидить спереду, і водій можуть налаштувати кондиціонер ідеально для себе. Повітряні потоки під час роботи клімат-системи не перетинаються. Кондиціонер можна включати дистанційно. Плануєте виїхати у найближчий час? Увімкніть клімат-систему заздалегідь! До моменту, коли ви сядете в салон, автомобіль створить всередині комфортні умови. І це далеко не всі корисні опції, якими володіє оновлений Grandeur.
• Вбудована пам'ять положень сидінь (IMS). Немає необхідності постійно налаштовувати під себе сидіння. Ви можете запрограмувати його. Це можна зробити для двох різних водіїв.
• Електронне паркувальне гальмо. Ручник включається простим натисканням кнопки. Щоб зняти автомобіль з паркувального гальма, досить натиснути на педаль газу.
• Вентиляція передніх сидінь. З такою функцією шкіряний салон не створить вам дискомфорту.
• Проекційний дисплей HUD. Високотехнологічна система проектує важливу інформацію прямо на лобове скло. Щоб на неї поглянути, не потрібно відволікатися від дороги. Для любителів класики є 8-дюймовий мультимедійний екран з компасом і навігаційними функціями.

Безпека

Кузов автомобіля виготовлений з нержавіючої сталі підвищеної міцності. Настільки жорсткий корпус не тільки гарантує покращений захист під час зіткнень, а й робить авто більш керованим. Крім того, безпеку забезпечують дев'ять подушок, одна з яких розташовується на рівні колін водія. Крім того, Hyundai Grandeur має наступний функціоналом:
• Система автономного екстреного гальмування (AEB). Автоматично спрацьовує, якщо виникає ризик удару в автомобіль, що їде попереду.
• Системи виявлення предметів в «сліпих» зонах (BSD). Працює за рахунок двох радарів, розташованих по різних сторонах автомобіля.
• Асистент парковки (PAS). Hyundai Grandeur оснащений датчиками спереду і ззаду, які допомагають безпечно паркуватися.
• Система спостереження за втомою водія (DAA). Видає звукове сповіщення, якщо виявляє надмірну втому людини за кермом.
• Адаптивний круїз-контроль (ASSC). Автомобілю можна задати швидкість, яку він буде дотримуватися протягом поїздки. Це безпечно: в разі виникнення перешкоди спереду спрацьовує AEB.
• Круговий огляд. Grandeur оснащується камерами, які дозволяють водієві бачити все, що відбувається навколо автомобіля.

Придбати Hyundai Grandeur ви можете вже зараз в автоцентрі «Паритет»!

Детальніше ознайомитися з технічними характеристиками Hyundai Grandeur, а також з комплектаціями і цінами можна за посиланням, або отримати інформацію у наших консультантів за тел .: 044 537 24 05.