Hyundai CRADLE, корпоративний венчурний підрозділ відкритих інновацій компанії Hyundai Motor, уклав стратегічну угоду з фірмою Ionic Materials, що займається розробкою акумуляторів для електротранспорту на основі твердих полімерних електролітів для літієвих джерел струму. За умовами партнерства, Hyundai CRADLE інвестує в Ionic Materials кошти, які допоможуть прискорити створення акумуляторів для електромобілів бренду. Нові батареї будуть відрізнятися підвищеною продуктивністю та безпекою в експлуатації.

Ionic Materials - інноваційна компанія, що займається розробкою передових технологій для високопотужних батарей, які є безпечнішими та дешевшими у виробництві і експлуатації. Застосування запатентованого твердого полімерного електроліту дозволяє Ionic Materials створювати твердотільні батареї, які є безпечними, доступними за ціною, такими, що мають високу щільність енергії і працездатні при кімнатній температурі. Особлива властивість цього полімерного електроліту - використання літієво-іонних елементів з мінімальним вмістом кобальту в катодах.

Хюндай Одесса официальный дилер Автоцентр Базис Авто - фото 6

Переваги батарей з твердим полімерним електролітом:

  • Підвищена безпека: виключення проблем, властивих батареям з рідкими електролітами
  • Збільшена продуктивність: використання більшої кількості енергії катодів і анодів
  • Менша вартість: здешевлення вартості батарей за рахунок використання менш дорогих хімічних речовин і, як наслідок, економія на виробничих процесах

«Прогресивна технологія Ionic Materials допоможе значно поліпшити технологію виробництва батарей для еко-моделей Hyundai. Ми дбаємо про те, щоб наші електромобілі відповідали найвищому рівню екологічних стандартів. Інвестиції в Ionic Materials допоможуть Hyundai закріпитися на лідерських позиціях у сегменті виробництва автомобілів, оснащених безпечними і високоефективними батареями», - заявив Джон Су, віце-президент Hyundai CRADLE.

За словами засновника і виконавчого директора Ionic Materials Майка Циммермана, «інвестиції Hyundai розширять можливості компанії у розробці і виробництві батарей з твердим полімерним електролітом, що сприятиме постійно зростаючому попиту на цю технологію і випуску більш дешевих акумуляторів для електромобілів».

Нагадаємо, що наразі в модельній лінійці компанії Hyundai є вісім еко-моделей - IONIQ (Electric, Hybrid, Plug-in Hybrid), NEXO, ix35 Fuel Cell, Sonata Hybrid, Sonata Plug-in Hybrid і Kona Electric. Вже до 2020 року модельний ряд електромобілів бренду розшириться і складе 22 автомобіля.  

 Компанія ТOВ «Хюндай Центр Полтава» - офіційний дилер автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Полтаві та в Полтавській області. Дилерська мережа  дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.