Вигідні умови для корпоративних клієнтів Hyundai Одеса | Базис-Авто - фото 6        

 

Найкраща пропозиція для Вашого бізнесу - легкові та вантажні автомобілі марки Hyundai

 

Компанія «Хюндай Мотор Україна», офіційний дистриб'ютор легкових і вантажних автомобілів всесвітньо відомої марки Hyundai, пропонує юридичним особам та підприємцям широкий модельний ряд легкових і вантажних транспортних засобів:

- від економічних легкових автомобілів малого класу до представницьких седанів,

- від вантажних шасі з різними надбудовами - до багатотоннажних вантажівок.

Завдяки багаторічній успішній роботі на ринку України, ми досконально вивчили потреби корпоративного сектора, і знайшли оптимальні рішення для задоволення всіх запитів, розробивши спеціальну Програму Корпоративних Продажів.

 

Переваги програми корпоративних продажів:

 

Вигідні умови для корпоративних клієнтів Hyundai Одеса | Базис-Авто - фото 7- система знижок на придбання автомобілів

Вигідні умови для корпоративних клієнтів Hyundai Одеса | Базис-Авто - фото 8- послуги персонального менеджера, який допоможе вибрати відповідний Вашим потребам автомобіль і проконтролює весь процес оформлення замовлення

Вигідні умови для корпоративних клієнтів Hyundai Одеса | Базис-Авто - фото 9- надання автомобіля на тест-драйв

Вигідні умови для корпоративних клієнтів Hyundai Одеса | Базис-Авто - фото 10- дія спеціальних сервісних програм

Вигідні умови для корпоративних клієнтів Hyundai Одеса | Базис-Авто - фото 11- вигідні кредитні умови і лізинг

Вигідні умови для корпоративних клієнтів Hyundai Одеса | Базис-Авто - фото 12- велика сервісна мережа з якісним і оперативним обслуговуванням

Вигідні умови для корпоративних клієнтів Hyundai Одеса | Базис-Авто - фото 13- пріоритетне обслуговування корпоративних клієнтів

Вигідні умови для корпоративних клієнтів Hyundai Одеса | Базис-Авто - фото 14- постійна наявність запасних частин

Вигідні умови для корпоративних клієнтів Hyundai Одеса | Базис-Авто - фото 15 - продаж автомобілів співробітникам Вашої компанії з урахуванням корпоративних знижок

Вигоди програми корпоративних продажів
 

«Хюндай Мотор Україна» має репутацію надійного ділового партнера серед корпоративних клієнтів. Автомобілі марки Hyundai поповнили автомобільні парки багатьох відомих компаній. Висока якість автомобілів Hyundai і індивідуальний підхід до кожного покупця стали запорукою успіху компанії на ринку України.

Комерційна лінійка автомобілів марки Hyundai відрізняється високою надійністю, оптимально підібраними технічними характеристиками, адаптованими для експлуатації в кліматичних умовах України, широким набором опцій, комфортом і практичністю - всіма якостями, які необхідні автомобілів для бізнесу.

 

Купуючи автомобілі для бізнесу в дилерській мережі Hyundai, ви завжди можете розраховувати на професійне обслуговування. Наші продавці-консультанти підберуть для Вашої компанії оптимальний варіант поповнення корпоративного парку, орієнтуючись на всі запити і потреби клієнтів. Ми забезпечимо високоякісне післяпродажне обслуговування, своєчасно виконаємо ремонт вийшла з ладу техніки, оперативно доставимо необхідні оригінальні запчастини.

Гарантія на автомобілі Hyundai становить:

- легкові – 4 роки, без обмеження пробігу; 5 років або 100 000 км пробігу

- комерційні - 3 роки або 100 000 км пробігу

 

Ми завжди готові надати корпоративним клієнтам виключно вигідні умови для придбання автомобілів Hyundai. Вони почнуть діяти негайно з моменту підписання договору.

Вигідні умови для корпоративних клієнтів Hyundai Одеса | Базис-Авто - фото 16