Поспішайте придбати Santa Fe за спеціальною ціною

В автоцентрі Паритет відбувається акція, в ході якої ви можете придбати Santa Fe за спеціальною ціною. 

Ви хотіли придбати Santa Fe, але з якоїсь причини ще цього не зробили? Настав час придбати цей потужний, але в той же час економний кросовер! Купуючи автомобіль, ви економите до 127 700 грн. Умови акції поширюються на комплектації Superior, Prestige.

Абсолютно новий Hyundai i30 чекає на Тебе в Мукачеві!

Новий Hyundai i30 – ефективний з усіх сторін: виразний сучасний дизайн, кращі функції безпеки у своєму класі, передові мультимедіа та відмінні експлуатаційні характеристики. Саме те, що тобі потрібно! Приготуйся.

Новий і30 пасуватиме до твого стилю, а індивідуальність можна підкреслити трьома новими кольорами.
Модель пропонує новий економічний двигун 1.5 DPi, що комбінується з 6-ступінчатими МКПП та АКПП.
Автомобіль комплектується мультимедійним комплексом із 10.25” touchscreen екраном та навігацією.

Новий Hyudai i30. Безпека. Ефективність. Мультимедіа.

HMC представляє абсолютно новий Tucson четвертого покоління

15 вересня компанія Hyundai представила абсолютно новий Tucson. Компактний позашляховик четвертого покоління сегменту C-SUV є глобальною моделлю, що доступна із двома версіями колісної бази: довшою та коротшою.

Встигніть придбати Hyundai IONIQ Electric за фіксованою ціною в гривні!

Автоцентр «Паритет» пропонує вам обзавестися високотехнологічним електромобілем IONIQ Electric, заощадивши при цьому до 221 900 грн. Умови акції поширюються на партію авто 2019 року. Кількість акційних автомобілів обмежена.

Вигідні ціни на модельний ряд Hyundai 2019 року випуску

Цілий місяць в автомобільному центрі «Паритет» можна придбати автомобілі Hyundai за максимально вигідними цінами. Спеціальна пропозиція діє на автомобілі 2019 року випуску.

Вигідна пропозиція для своїх покупців - вже сьогодні Hyundai можна придбати за максимально низькими цінами.

Спеціальна пропозиція діє на такі моделі 2019 року випуску *:

Hyundai Creta FL в автоцентрі Паритет за спеціальною ціною!

Hyundai надає покупцям можливість скористатися вигідною пропозицією на Hyundai Creta FL, кросовер В-класу. Придбати Creta FL за зниженою ціною ви можете вже сьогодні.


Hyundai Creta FL за вигідною ціною

Hyundai представляє абсолютно новий динамічний Tucson із найкращими характеристиками в сегменті та передовими можливостями класу

Сьогодні компанія Hyundai Motor представила абсолютно новий Hyundai Tucson. Компактний позашляховик четвертого покоління сегменту C-SUV є глобальною моделлю, що доступна із двома версіями колісної бази: довшою та коротшою.

Hyundai представляє абсолютно новий динамічний Tucson із найкращими характеристиками в сегменті та передовими можливостями класу

 Компанія Hyundai Motor представила абсолютно новий

Сторінки