Інвестиція в 1,1 млрд. дол. має прискорити розвиток технологій на основі водню і зміцнити лідерство в цій галузі на міжнародному ринку.

Масове виробництво вже заплановано на другу половину 2023 року. Очікувана продуктивність нових заводів до 100 тис. водневих паливних елементів в рік.

Президент Hyundai Mobis Сун Хван Чо зазначив, що незважаючи на всі складності і невизначеності пов'язані через COVID-19, компанія продовжує розвивати свої технології і інвестувати в інфраструктуру, розробки та інновації, які підсилюють конкурентоспроможність і дозволяють активніше розвивати можливості водню і покращувати екосистему.

На сьогоднішній день Hyundai Mobis вже розпоряджається найбільшими потужностями з виробництва паливних елементів і після закінчення будівництва нових заводів компанія планує розширити лінійку своєї продукції.

Поки більшість систем водневих паливних елементів використовуються в створенні електроавтомобілів, але в майбутньому планується використання їх і для будівельних машин, і логістичного обладнання.

Як відомо, вже в минулому році компанія представила концепт вантажопідйомника, який працює на водні. Такий крок дав можливість Hyundai Mobis вийти на ринок будівельної техніки.

Також компанія планує розробити екскаватор і невеликий літак, які будуть працювати на водні.


Автоцентр Паритет – офіційний дилер Hyundai (Хюндай) в Києві та Київській області.

  • Продаж нових легкових автомобілів Hyundai.
  • Автомобіль у розстрочку (в кредит) під 0,01% до 5 років.
  • Станція технічного обслуговування  - СТО Hyundaі.
  • Обмін свого автомобіля на новий Хюндай (Trade-in).

Контакти: 098 686 8567