Пасажири мають змогу перевіряти інформацію про якість повітря в салоні за допомогою аудіо-, відео- і навігаційної системи (AVN) автомобіля.

15 травня 2019 року в Сеулі, Hyundai Motor Group закынчила розробку «інтелектуальної системи очищення повітря», яка контролює якість повітря в салоні для автоматичної фільтрації повітря в автомобілі. У поєднанні з передовими технологіями фільтрації, ця технологія дозволяє видаляти дрібні частинки з повітря до того, як пасажири сідають в автомобіль, і очищати повітря протягом усієї поїздки. Нова розробка, вже розглядається для впровадження в майбутні автомобілі Hyundai. Причинами розробок стали побоювання щодо впливу дрібних частинок і забруднення повітря на здоров'я, особливо в сильно перевантажених міських районах.

Звичайні системи очищення повітря працюють тільки протягом заданого періоду часу, при активації і відключаються через певний час, незалежно від поточного якості повітря в кабіні. Проте, нова система Smart Air Purification постійно контролює якість повітря в автомобілі, активуючи функцію очищення, якщо якість повітря знижується до рівня «задовільний». Далі він підтримує процес очищення до тих пір, поки якість повітря не покращиться до рівня «відмінний». Навіть якщо якість зовнішнього повітря знаходиться на «поганому» рівні, система може очистити повітря всередині до «відмінного» якості за лічені хвилини.

Хюндай Одесса официальный дилер Автоцентр Базис Авто - фото 6

Пасажири можуть контролювати рівень якості повітря в салоні автомобіля через екран аудіо-відео навігації (AVN) автомобіля з візуальним цифровим дисплеєм, який змінюється в режимі реального часу. ці показники задані відповідно до стандартів Корейської екологічної корпорації, які класифікують чотири рівні якості повітря в залежності від наявності дрібних твердих частинок: відмінно, нормально, задовільно і погано.

«Надання нашим клієнтам можливості дихати чистим повітрям, навіть в сильно забруднених районах міста, є демонстрацією того, як Hyundai Motor Group піклується про своїх клієнтів », - сказав Юнсук Шин, керівник групи проектування внутрішніх і зовнішніх систем FR. «Це нововведення - лише один з багатьох проектів, над якими ми працюємо, щоб надати нашим клієнтам кращі автомобільні умови ».

Hyundai Motor Group розробила вбудований лазерний датчик для забезпечення довговічності і надійності системи. Типові датчики схильні до проблем з надійністю, оскільки дрібні частинки можуть поступово накопичуватися на вимірювальної лінзі. Конструкція на основі лазера обходить цю проблему, надаючи місце для інновацій Hyundai Motor Group. Крім того, ретельне тестування гарантує, що двигуни і вентилятори очищувача будуть підтримувати повну функціональність в умовах як екстремальної спеки так і холоду.

Нова система очищення салону поєднується з сучасними високоефективними повітряними фільтрами, які підвищують ступінь уловлювання дрібних частинок з 94 до 99%. Крім того, нова система фільтрації має функцію дезодорації на основі деревного вугілля і може автоматично закривати автомобільні вікна, щоб допомогти процесу очищення.